این محصول متعلق به گروه بازرگانی پرادو می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده اطلاعات تماس اینجا کلیک کنید

کلمن دو شیر

توضیحات

 


کلمن آب , فلاکس آب و ظروف پلاستیکی از این دست معمولا برای نگهداری مایعات در دمای مشخصی استفاده میشوند ؛ یکی از دلایل مهم استفاده از کلمن های آب این بود که بچه ها در منزل معمولا هر زمان که تشنه میشوند ممکن بود در یخچال را همواره پشت سر هم باز و بسته کنند که همین امر باعث آسیب به یخچال ها میشود و گاز داخل آنها به مرور تخلیه میشد لذا کلمن های آب ارتباط مستقیمی در بهینه کردن مصرف برق دارد زیرا با تهیه یک کلمن آب در منازل میتوان تمامی این امور را مدیریت کرد .

کلمن آب از لحاظ جنس به دو دسته زیر تقسیم بندی میشوند :

کلمن آب پلاستیکی با بدنه جنس پلاستیک

کلمن آب فلزی با بدنه فلزی 

کلمن آب شیشه ای 

کلمن آب تصفیه خانگی

هر کدام از این محصولات کاربردهای مشابه و متفاوتی دارند برای مثال کلمن آب پلاستیکی به دلیل سبک بودن و ارزان بودن و اینکه با جنسی که دارد میتوان در همه جا خصوصا در مسافرت از آن استفاده کرد زیرا اگر از دست کسی بیافتد نمی شکند و آسیب نمی بیند , اما کلمن آب فلزی این گونه نیستند اما یکی از خصیصه های  که این محصول دارد میتوان برای گرم نگه داشتن مایعات نیز استفاده کرد . کلمن های آب فلزی معمولا از جنس استیل مقاوم می باشد .

بیشتر مصارف کلمن های آب استیل در راهپیمایی های طولانی و کوه نوردی بوده که میتوان برای مثل مایعات گرم را طولانی مدت چه در کلمن و چه در فلاکس استفاده کرد

فلاکس آب و ظروف پلاستیکی یکی از پرکاربرد ترین محصولات است که در هر خانه ای مورد استفاده قرار میگیرد.

در کلمن های آب شیشه ای که امروز در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار دیده میشوند تنها میتوان در استفاده مایعات گرم و سرد به خوبی بهره برد اما مقاومت در برابر هرگونه آسیب را نمیتوان از این گونه محصولات انتضار داشت.

اخیرا نیز کلمن آب تصفیه خانگی تولید شده که برای استفاده در سفر و تصفیه آب مناسب میباشد که جنس این مواد از پلاستیک نازک بود و به نسبت با صرفه تر است .