این محصول متعلق به گروه می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده اطلاعات تماس اینجا کلیک کنید

کتری و قوری و انواع آن

بهترین نوع کتری و قوری برای آشپزخانه شما کدام است؟


کتری و قوری و انواع آن

تصور نوشیدن یک چای عصرگاهی با کتری و قوری بعد از یک روزکاری خسته کننده برای همه لذت بخش است.

چای و دمنوش نوشیدنی‌های محبوب ما هستند و بالاخره هر کسی روزی به خرید یا تعویض لوازم تهیه چای و دمنوش نیاز پیدا می‌کند.

به طور کلی لذت واقعی صرف نوشیدنی‌های گرم علی الخصوص چای به عنوان عادت روزمره تنها زمانی محقق می‌شود که با لوازم مخصوص باکیفیتی دم آورده شده باشند.

تهیه یک چای یا دمنوش خوش بو و خوش عطر تا حد زیادی به ملزومات دم آوری آن وابسته است و داشتن یک کتری و قوری مناسب یکی از ملزومات زندگی روزمره ما محسوب می شود و همه را ترغیب به داشتن نوع باکیفیت آن می کند.

اما اینکه در انتخاب مناسب فارغ از برند آن به چه نکاتی باید توجه کنیم موضوعی است که امروز در چیدانه می خواهیم به آن بپردازیم پس با ما همراه باشید تا کتری و قوری و انواع آن را با هم بررسی کنیم.

نوع لعابی

با تغییر سبک زندگی و پس از برکناری سماورهای قدیمی از خانه ها کنار رفتند و کتری و قوری  جایگزین سماورهای بزرگ ذغالی، نفتی و برقی شدند.

هر چند چایی که در سماورها به عمل می آیند تا حد زیادی طعم دلچسب و منحصر به فرد خودش را داشت اما کتری و قوری های لعابی کار را برای کاربران خود ساده تر کردند و تا حد زیادی عطر و طعم چای را حفظ می کنند.

در بسیاری از خانه های امروزی می توانید در کنار سماورهای برقی یک کتری و قوری را برای مصارف روزانه ببینید.

شما هم می توانید از سماور خود به عنوان المان دکوری در کنار کتری و قوری در فضای آشپزخانه خود استفاده نمایید.

 

نوع رنگی

کتری و قوری رنگی از جمله فانتزی و پرطرفدار تازه عروس ها می باشد.

با این محصولات می توانید تم رنگی فضای آشپزخانه ی خود هماهنگ کنید و یا علاوه بر کاربرد به عنوان یک عنصر دکوراتیو در فضای دکوراسیون آشپزخانه خود از آن استفاده نمایید.

 

نوع برقی

در دنیای مدرن امروز سرعت حرف اول را می زند و تکنولوژی توانسته است این سرعت عمل را برای تمام ابزار و تجهیزات به وجود آورد.

کتری و قوری برقی از جمله لوازمی هستند که امروزه در جهیزیه بیشتر تازه عروس ها یافت می شود هرچند برخی عقیده دارند که عطر و طعم چای را حفظ نمی کند اما به لحاظ عملکرد سریع در کمترین زمان ممکن بسیار پرطرفدار است.

نوع برقی معمولا به دو صورت در بازار وجود دارد نوع سماوری و ساده ی آن که می توانید با توجه به فضای اپن آشپزخانه و سلیقه ی خود یکی از آن ها را برای فضای داخلی خود انتخاب کنید.

توجه داشته باشد که حضور این نوع محصول برقی برای آشپزخانه های مدرن و یا سبک صنعتی می تواند بسیار جذاب باشد.

نوع شیشه ای

قوری های پیرکس و یا شیشه ای امروز بسیار پر طرفدار شده اند این قوری ها که معمولا برای دم کردن گیاهان دارویی و دمنوش ها مورد استفاده قرار می گیرند.

به لحاظ شیشه ای بودن سطح شان فرآیند عمل آوردن دمنوش ها را به خوبی نشان می دهد و جذابیت خاصی را برای کاربرانشان دارد.

 

گروه وب گردی برند برتر

http://www.berandbartar.com