این محصول متعلق به گروه می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده اطلاعات تماس اینجا کلیک کنید

پارس اپال

پارس اپال در یک نگاه

پارس اپال و تاریخچه آن  ؛

پارس اپال (مهفام جام) با هدف تولید ظروف اپال با کیفیت مطلوب و پاسخ به نیاز مصرف کنندگان فعالیت خود را در سال ۱۳۷۶ آغاز کرد و با همکاری گروهی از متخصصان این صنعت و بهره گیری از تکنولوژیهای پیشرفته و به روز دنیا در سال ۱۳۸۳ تحت لیسانس الکتروگلس انگلستان به بهره برداری رسید و محصولات خود را با برند پارس اپال به بازار عرضه کرد.

موفقیت در تولید ظروف اپال برای اولین بار در ایران و خاورمیانه عصر جدیدی را در صنعت ظروف آشپزخانه و پذیرایی تو سط پارس اپال  فراهم شد
پیشرفت ، نوآوری و به روز بودن از اولویتهای اصلی این شرکت بوده

به همین منظور، مشورت با کارشناسان و متخصصان داخلی و خارجی و بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته و به روز دنیا همواره در برنامه کاری این گروه تولیدی قرار دارد.

اکنون پارس اپال با گام نهادن به دومین دهه فعالیت تولیدی خود با افتخار اعلام می دارد که محصولات پارس اپال از بدو تاسیس تا کنون از نظر کیفیت، زیبایی، ظرافت و تنوع در طرح قابل رقابت با نمونه های اروپایی آن میباشد؛

نتیجه پارس اپال و زحمات کارخانه ، حضور موفق در بازارهای داخلی و بین المللی و صادرات محصول به بیش از ۱۰ کشور اسیایی و اروپایی میباشد.
فروش محصولات پارس اپال در فروشگاه های زنجیره ای شهروند و در فضای مجازی از طریق فروشگاههای اینترنتی معتبر کشور از مدتها پیش آغاز شده و اکنون بر آنیم تا محصولات خود را در فضای مجازی، از طریق فروشگاه اینترنتی انحصاری پارس اپال نیز عرضه نماییم.

پارس اپال  و ماموریت و چشم انداز 

چشم انداز شرکت چشم انداز شرکت که از سوی مدیرعامل ارائه شده است چنین میباشد:

هنر ایرانی با کیفیت جهانی با ۵۰ درصد صادرات (ظروف پارس اپال در هر خانه و کنار هر سفره )

ماموریت پارس اپال تامین محصولات متنوع و باکیفیت برای پاکیزگی و سلامت جامعه است

که با رویکرد و به کارگیری سرمایه های انسانی متخصص و تکیه بر فناوری روز و نوآوری مستمر و جلب وفاداری مشتریان و رضایت پایدار سهامداران امکان پذیر خواهد بود

اهداف کلان شرکت پارس اپال ،  رفتار توام با انصاف و تقویت شایسته سالاری در محیط کاری از طریق توسعه و عقلائی نمودن ساختار سازمانی است .

روابط بین واحدی و تقویت فرهنگ کار گروهی در جهت حفظ سرمایه و افزایش احساس مسئولیت به اهداف سازمان و هولدینگ با رویکردی هم افزایانه حفظ شاخص های محیط زیست و توسعه پایدار برای تقویت دور نمای اهداف شرکت و رعایت حقوق کلیه ذینفعان ،  نگاه مدرن و توسعه گرا به تکنولوژی از طریق محوریت به دانش، بهینه نمودن عوامل تولید و توسعه آموزش و توجه به نتایج کارها و سود آور بودن آنها

ارزشها و تعهدات آینده برای پارس اپال

ارزشهایی که شرکت پارسا اپال  بر آن تاکید دارد عبارت است از:
یکپارچگی در منافع ( کلیه زنجیره تامین تا مشتری )
صداقت
تعالی فردی و سازمانی ( سازمان یادگیرنده )
انتقاد از خود
بهبود مستمر و احترام متقابل

خط تولید

شرکت مهفام جام  پارس اپال در سال ۱۳۷۶ و با سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینی به مساحت۵۶۰۰۰ متر مربع افتتاح گردیده است .

موضوع فعالیت شرکت تولید انواع ظروف خانگی اپال می باشد .

اپال کالای جدیدی است و در حال حاضر این شرکت  به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده رسمی این نوع ظروف در ایران فعالیت می کند .

اپال هم خانواده شیشه می باشد و خواص مشترکی اجزای آنها را تشکیل می دهد .

سیستم های تولید این شرکت آخرین تکنولوژی موجود روز اروپا بوده و توانایی تولید انواع ظروف رومیزی و مقاوم در برابر حرارت را دارا میباشد .

محصولات تولیدی پارس اپال  قابلیت رقابت با محصولات مشابه خارجی و توان عرضه در بازارهای صادراتی را دارا میباشد

ماشین آلات ، تجهیزات و سیستم های تولیدی شرکت کاملا اتوماتیک بوده وتماما توسط سیستم های کامپیوتری کنترل و هدایت می گردد و از این حیث تاثیر بسزایی در مبحث کیفیت و اتوماسیون ایجاد شده است .

مواد اولیه مصرفی از بالاترین استانداردهای کیفی برخوردار بوده و اکثرا از شرکت های معتبر خارجی تامین شده و توسط سیستم های توزین کامپیوتری با دقت ۱/۰ درصد وزن کشی و میکس شده و در کوره های ذوب تمام الکتریکی که قابلیت ذوب شیشه با بالاترین کیفیت و کمترین آلودگی را دارند آماده شکل پذیری می گردد .

ماشین آلات تولید با دو فرایند سانتریفوژ و پرس ، محصولات را شکل داده و پس از عبور از تونل های آنیلینگ به منظور تنش زدایی شیشه ، ظروف آماده می گردند .

در انتها درجه بندی مطابق معیارهای کیفی دقیق و سطح بالا انجام شده ، سپس دکوراسیون و در نهایت عملیات نشکن سازی به منظور افزایش مقاومت مکانیکی و حرارتی انجام گرفته و محصولات آماده بسته بندی می شوند .