شرایط استفاده:
در صورتی که از سامانه آنلاین برند برتر استفاده می کنید و با هرگونه اطلاعات، داده و یا هر ورودی دیگر (“محتوا”ی شما) که در سامانه (“خدمات”) برند برتر (BERANDBARTAR) قرار می دهید، شما (“شخص شما”، “مشتری شما” یا “کاربر”) در واقع دارید می پذیرید که نسبت به مفاد و شرایط (“قوانین سایت”) زیر متعهد و پایبند باشید.

در صورتی که این قوانین را قبول ندارید مجاز به استفاده از خدمات این سامانه نخواهید بود. برند برتر قادر خواهد بود که این قوانین را در هر زمان تغییر دهد یا بروزرسانی کند.

هر ویژگی جدید مانند انتشار ابزار و منابع جدید که برای بهبود و تقویت خدمات این سامانه افزوده شود مشروط به این قوانین خواهد بود. نقض هر یک از مفاد زیر ممکن است به بسته شدن حساب کاربری شما منجر شود. با وجود اینکه برند برتر هر گونه نقض این مفاد را کنترل و ممنوع می کند شما با استفاده از خدمات برند برتر می پذیرید که برند برتر هیچ مسولیتی در قبال محتوای ارسال شده توسط شما ندارد و محتویات و موضوعات اپلیکیشن ها باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

حساب کاربری:
شما برای استفاده از این خدمات باید حداقل ۱۲ سال داشته باشید. شما باید یک شخص واقعی باشید. حساب های کاربری که با روبات ها یا دیگر روش های ثبت نام خودکار در سامانه برند برتر ثبت نام می شوند مجاز شناخته نمی شوند. مسmولیت حفظ و نگهداری، محرمانه بودن و امنیت حساب کاربری شما بر عهده خود شما خواهد بود. برند برتر هیچ مسولیتی در قبال این اطلاعات ندارد. شما مسول تمامی محتوا یا فعالیت هایی که تحت حساب کاربری شما مبادله یا انجام می شود خواهید بود( حتی زمانی که این فعالیت ها توسط افرادی به جز شخص شما انجام شود که به حساب کاربری شما دسترسی دارند). شما اجازه ندارید که این خدمات را در راستای اهداف غیر قانونی و یا غیر مجاز استفاده کنید.

حریم خصوصی:
هرگونه اطلاعات شخصی که شما جهت استفاده از خدمات این سامانه به برند برتر ارسال می کنید طبق مفادی که برند برتر در قسمت حریم خصوصی توصیف کرده است نزد برند برتر محفوظ خواهد بود.

مالکیت مطالب و محتوا:
ما هیچ ادعایی در خصوص حقوق مالکیت معنوی محصولی که شما با استفاده از خدمات برند برتر می سازید نخوایم داشت. مشخصات و منابعی که شما در سامانه قرار می دهید متعلق به خود شما خواهد بود. در صورتی که از خدمات برند برتر استفاده می کنید شما می پذیرید که هرگونه محتوا یا منابعی که در اپلیکیشن خود ارائه می کنید را با مسولیت خود در اختیار مخاطبین خود قرار داده اید. حق کپی رایت هرگونه منبعی که در اپلیکیشن خود استفاده کرده اید بر عهده خود شماست. ذکر یا عدم ذکر لایسنس منابع استفاده شده بر عهده شماست.

پرداخت و بازپرداخت:
تمامی پرداخت ها از طریق کلیه کارت های عضو شتاب و در درگاه پرداخت معتبر انجام خواهد شد.

هزینه خدمات غیر قابل استرداد است و به منظور رعایت مساوات هیچ استثنایی در این زمینه وجود نخواهد داشت.

تمامی هزینه ها مجزا از مالیات، عوارض یا وظایف اعمال شده توسط مقامات مالیات هستند و مسولیت این موارد بر عهده شما خواهد بود.

برند برتر از لحاظ فنی تمام تلاش خود در ارائه یک محصول استاندارد برای پذیرفته شدن در مارکت های معتبر اپلیکیشن را خواهد کرد، اما پذیرفته شدن یا نشدن یک اپلیکیشن در هر یک از مارکت ها را تضمین نخواهد کرد چرا که این مورد طبق قوانین و مفاد مارکت مربوطه ارزیابی می شود.

لذا تحت هیچ شرایطی هزینه استفاده از خدمات برندبرتر قابل برگشت نخواهد بود.

فروشگاه‌های ساخته شده با برندبرتر :
مسئولیت تمامی محصولات و پرداخت ها بر عهده سازنده اپ میباشد و برند برتر  هیچگونه مسئولیتی در قبال خرابی محصولات فروخته شده ندارد.
تمامی خریدها از فروشگاه‌های موبایلی بدون واسطه برند برتر انجام خواهند شد و برند برتر هیچگونه سودی از خریدها دریافت نخواهد کرد

لغو و فسخ حساب کاربری:
در صورتی که به هر دلیلی قصد لغو حساب کاربری خود را دارید باید از طریق سامانه پشتیبانی درخواست لغو عضویت خود را برای برند برتر ارسال کنید که در این صورت تمامی محتوایی که شما تا قبل از آن در سامانه برند برتر قرار داده اید حذف خواهد شد.

این اطلاعات بعد از حذف قابل بازیابی نخواهد بود.

برند برتر، به صلاح دید خود، در برخی موارد خاص می تواند حساب کاربری شما را حذف کند یا به حالت تعلیق در آورد.

تغییرات در خدمات و قیمت ها:
برند برتر می تواند در هر زمان اقدام به تغییر و یا قطع خدمات خود به صورت موقت یا دائم کند. هزینه‌های مربوط به این خدمات نیز قابل تغییر است که در این صورت در سامانه قابل رویت خواهد بود