قوانین برند برتر

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی برند برتر به دقت ملاحظه فرمایید.
دریافت اشتراک از هر یک از سامانه های آنلاین برند برتر و یا ورود کاربران به وب‏‌سایت برند برتر هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری و یا انیمیشن و یا تیزر برند برتر و سایر خدمات ارائه شده توسط برند برتر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات برند برتر است

نکته بسیار مهم ؛

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در صفحه قوانین کنونی ، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی و فعلی محسوب میشود و امضای کتبی قرارداد به درخواست مشترک به دلیل تکمیل فرآیند درخواست و سفارش مشتری و یا کاربر و یا هر شخص حقیقی و یا حقوقی ، به منزله پذیرش اولیه دریافت اشتراک در برند برتر میباشد.

به دلیل نحوه اجرای قرارداد و تغییر درخواست در طول انجام پروژه ، تمامی موارد زیر توسط مشترک قابل قبول بوده و از طرف مشترک پذیرفته می باشد.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و موارد برند برتر  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها ی برند برتر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشترکین و عضوشوندگان مجموعه برند برتر

 مشترک و یا عضوشونده به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود در فرم وبسایت ثبت‌نام کرده است و یا  اقدام به امضای قرارداد کرده است که به صورت حضوری ارائه شده است و پرداخت های مشترک یا کاربر و یا شخص حقیقی و یا شرکت ، به منزله تایید این موارد میباشد.

و همچنین اشخاصی که به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات برند برتر اقدام می نمایند.

همچنین از آنجا که برند برتر مجموعه وب‌سایت های خدماتی و کالانمای آنلاین است،  مشترک یا عضو شونده و یا شرکت و یا کارخانه دار و یا بازرگانی ها و یا …. هر شخصی است که به منظور تجارت یا شغل حرفه‌ای اقدام به خرید اشتراک یا خدمات کالانمای برند برتر اقدام می‌کند.

قوانین مشترکین ویژه

با توجه به طرح ویژه برند برتر در خصوص بهبود عملکرد کسب و کارها ، پس از عقد قرارداد یکساله در مجموعه برند برتر ، در خصوص عملکرد هر چه بهتر مشترکین برند برتر اقدام به راه اندازی وبسایت فروشگاهی ویا شرکتی برای عضو شوندگان و مشترکین می نماید .

همچنین برای مشترکین ویژه اقدام به راه اندازی پنل پیامکی با امکان ارسال بلک لیست مینماید و نیز در خصوص وبسایت های ارائه شده اقدام به تکمیل محتوا میکند و در روند بهبود نتایج جستجو نیز فعالیت و تلاش میکند.

ونیز از محصولات موجود به صورت محدود اقدام به عکاسی  خیمه ای برای استفاده در وب و سوشال های اجتماعی میکند.

مشترک و عضو شوندگان مجموعه برند برتر که مجموعه خود را در این کالانما بصورت بازرگانی یا شرکت و یا گروه تولیدی معرفی نموده اند متعهد میگردند تمامی موارد زیر را رعایت نمایند و در صورت عدم رعایت قوانین ذکر شده مجموعه برند برتر این حق را بر خود میداند تا از ارائه خدمات و سرویس دهی به مشترکین خودداری کند و نیز از طریق مراجع قانونی پیگیری نماید .

نکته ؛
در صورت پرداخت حق انتشار و یا مالکیت حقوقی ، کاربر حق اشتراک گذاری را دارد.

 رعایت موارد زیر برای مشترکین الزامی میباشد.

۱- مشترک حق هیچ گونه انتشار و واگذاری به غیر برای تصاویر محصولات ارائه شده توسط برند برتر را ندارد

۲- مشترک متعهد میگردد در تمامی سرویس های دریافت شده حق کپی رایت را رعایت نماید

۳- مشترک متعهد میگردد از تمامی سرویس های ارائه شده توسط برند برتر به صورت مستمر استفاده نماید و هرگز سرویس های دریافت شده را غیر فعال ننماید

۴- ارائه بانک اطلاعات وشماره تماس  خریداران توسط برند برتر به عنوان یک بسته حمایتی میباشد و دریافت کننده موظف میباشد در حفظ و نگهداری آن بکوشد و در صورت واگذاری به غیر می بایست خسارت های احتمالی آن را متحمل شود

۵- مشترک موظف است و متعهد میگردد هیچ گونه مواردی از حریم خصوصی و محتوای اطلاعات برند برتر را که حریم خصوصی برند برتر تلقی میشود ، انتشار ندهد

۶- نشر هر گونه اکاذیب وخبرغیر موجه و دروغ  بر علیه مجموعه برند برتر و عدم اثبات آن توسط نشر دهنده و گوینده و یا انتشار دهنده ، طبق

قوانین جمهوری اسلامی ایران برای مجموعه برند برتر قابل پیگیری میباشد

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

برند برتر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

در واقع با عضویت در مجموعه برند برتر و استفاده از خدمات ارائه شده توسط برند برتر و سایت برند برتر ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

مرجع های رسمی مورد تایید ما

، برای ارتباط ما با شما، پایگاه رسمی ما یعنی برند برتر با آدرس های  زیر آماده ارائه خدمات و پاسخگویی  می باشند و همچنین نرم افزار برند برتر نیز بخشی از این مرجع میباشد.

http://www.berandbartar.com/

https://host-berandbartar.ir

تمامی عملکرد برند برتر با درخواست متقاضی مشترک و یا عضو شونده میباشد و مسئولیت درج هر گونه محتوایی فقط متوجه متقاضی میباشد و هر گونه تخطی از مواضین قانونی و عدم رعایت کپی رایت و حق دیگر تولید کنندگان و بازرگانی ها به عهده مشترک و عضو شونده میباشد.

برند برتر تلاش میکند تا با عملکرد صحیح و حفظ قوانین رضایت همکاران گرامی را جلب نماید.

پس از ثبت درخواست یا عقد قرارداد کتبی متقاضی حق هیچ گونه فسخی را به دلایل زیر ندارد.

یک- گروه برند برتر در راستای اهداف عملکرد صحیح و ارائه به موقع خدمات بر اجرای  تقاضا ها برنامه ریزی و زمان بندی میکند.

دو – ما علاوه بر ارائه خدمات با توجه به توان و تلاش و خدمات مجموعه برند برتر از تخصص و توان همکاران دیگر مجموعه ها برای ارائه هر چه بهتر خدمات بهره میگیریم.

سه- برند برتر بعد از عقد قرارداد با متقاضی اقدام به تهیه امکانات مورد نیاز و هماهنگی های لازم با دیگر افراد مجموعه برند برتر وسایر همکاران متحمل هزینه و پیش پرداخت میشود و نیز اقدام به عقد قرارداد میکند.

چهار – هر گونه ارائه و درخواست طرح و یا تقاضا از سوی متقاضی ، فقط برای امور کاری متقاضی استفاده میگردد و نیز ماژول های متفاوتی برای انجام پروژه ، طراحی و اجرا میگردد.

قوانین مربوط برای پیگیری سفارش

متقاضی ملزم می باشد ظرف مدت ۳ روز کاری بعد از اعلام آماده شدن پروژه ، برای پیگیری سفارش خود اقدام نماید و نیز  اقدام به تسویه حساب کند در غیر این صورت برند برتر خود را مجاز میداند اقدام به مسدود سازی سرویس ها کند.

عدم ارائه طرح پروژه به صورت کتبی، این اختیار را به مجموعه برند برتر میدهد تا به سلیقه خود اقدام به آماده سازی پروژه کند.

در صورت عدم تسویه حساب ، متقاضی یا کارفرما و یا عضو شونده و یا هر شخصی که مشترک برند برتر محسوب میشود به برند برتر این اختیار را میدهد تا مبلغ پیش پرداخت و دیگر پرداخت ها را برای جبران خسارت و نیز صرف هزینه های امور پروژه تصرف کند.

مسئولیت حفظ بسته پشتیبانی از وبسایت یا نرم افزار به عهده کارفرما یا مشترک می باشد و برند برتر هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موارد ندارد.

پس از اتمام قرارداد برند برتر هیچ گونه مسئولیتی برای همکاری مجدد ندارد.

متقاضی یا مشترک و یا کاربر با آگاهی کامل و مطالعه بخش قوانین برند برتر وهمچنین مطالعه بخش خدمات برند برتر این اطمینان را به مجموعه برند برتر میدهد که در صحت سلامت برای عقد قرارداد در دفتر برند برتر به مشخصات ذکر شده در قسمت تماس با ما اقدام می نماید.

 قوانین مربوط به استفاده از خدمات ویژه فروش

مشترک و یا متقاضی درصورت درخواست فروش محصولات و بازاریابی برای بازرگانی یا کارخانه و یا مجموعه و یا فروشگاه ویا غیره…
میبایست تعهدات پرداخت ، مقدار مشخصی از سود را با توجه به شرایط و قوانین زیر به مجموعه برند برتر پرداخت نماید.

۱- متقاضی و یا مشترک متعهد میگردد که تمامی فاکتور های فروش را در سامانه فروش برند برتر ثبت نماید

۲- متقاضی یا مشترک متعهد میگردد که در صورت وصول مبلغ فاکتور فروش مبلغ سود را به حساب مجموعه برند برتر واریز نماید

۳-متقاضی ویا مشترک متعهد میگردد که تمامی موارد استعلام و ضمانت نامه های لازم را دریافت نماید و این اطمینان را به مجموعه برند برتر میدهد که تمامی موارد قانونی مربوط به فروش و اخذ قرارداد های لازم با مشتری را اخذ میکند

۴- مشخصات دریافت شده از سوی مجموعه برند برتر از منتخبین بانک اطلاعاتی مشتریان میباشد، که با این وجود شرایط استعلام و صحت مراتب فوق برای ارائه نمایندگی به خریدار ، باید از طرف فروشنده مورد استعلام قرار گیرد و هر گونه تخطی از این موارد به عهده فروشنده میباشد .

۵-دریافت هرگونه اسناد بانکی و غیره با توافق طرفین صورت میگیرد و برند برتر با توجه به میزان دریافت حق الزحمه فقط متعهد به معرفی مشتریان منتخب میباشد که لازم به ذکر است استعلام صحت فوق و نیز شرایط همکاری بستگی به نظر فروشنده دارد

و برند برتر هیچ گونه تعهدی در این مورد ندارد و نیز تمامی اسناد برگشتی و سوختی حساب ، به عهده فروشنده میباشد.

۶- نحوه معرفی مشتریان از فرم ثبت نام موجود در نرم افزار و یا وبسایت و یا معرفی به صورت حضوری و تلفنی و یا ارائه فایل اکسل بانک اطلاعات میباشد که این به منزله تایید مشتری و تضمین پرداخت آن توسط برند برتر  نمی باشد .

۷-با توجه به حریم خصوصی برند برتر و قوانین برند برتر ، متقاضی و یا مشترک حق هیچ گونه واگذاری مشخصات به سایر شرکتها را ندارد.

۸- مقدار سود فروش برای برند برتر از کل مبلغ فاکتور فروش به مقدار ۲% محاسبه میگردد.


تمامی قوانین از سال ۱۳۹۵ تهیه و تا به امروز به روز رسانی شده است.

و من الله توفیق