حریم خصوصی


حریم خصوصی شما نزد ما محفوظ است؛

در برند برتر berandbartar (“برند برتر”، “ما” و یا “پرسنل فنی و پشتیبانی”)، ما مفاد حریم خصوصی شما را در زیر شرح می دهیم تا شما مطمئن باشید که تمام اطلاعات شخصی جمع آوری شده از شما که در برند برتر berandbartar (“وبسایت”) برای استفاده از تمام خدماتی (“خدمات”) که توسط ما در این وبسایت ارائه می شود نزد ما محفوظ خواهد بود.

برند برتر هیچ مسولیتی در قبال روش های مختلف کاربران برای استفاده اپلیکیشن ها و یا وبسایتها و با استفاده از خدماتی که دیگر شرکت ها، وبسایت ها یا اشخاص ارائه می دهند و تحت کنترل و مدیریت یا استخدام برند برتر نیستند ، ندارد.

برند برتر از اطلاعات دریافت شده  تنها برای بهبود محتوا و کیفیت خدمات خود استفاده کرده و اطلاعات شخصی شما را تحت هیچ عنوان با غیر به اشتراک نخواهد گذاشت و آن را بدون اجازه شما در اختیار دیگر سازمان ها نخواهد گذاشت.

جمع آوری اطلاعات و طریقه استفاده:

هنگامی که شما در مجموعه  berandbartar  ثبت نام می کنید ، ما از شما درخواست کنیم که اطلاعات شناسایی اولیه مانند نام کاربری، گذرواژه، نام و نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیک و شرکت خود را در فرم ثبت نام برای ما ارسال کنید.

برندبرتر این اطلاعات را تنها برای اهداف کلی زیر جمع آوری می کند؛

ارائه خدمات و محصولات، صدور صورت حساب، شناسایی و احراز هویت، بهبود خدمات، برقرای تماس با شما و تحقیق و پژوهش [ ما تمام تلاش خود را در محرمانه نگه داشتن اطلاعات شخصی شما انجام می دهیم

berandbartar یک سامانه و مجموعه آنلاین است که ساخت اپلیکیشن ها و نرم افزار های موبایلی و ایجاد وبسایت فروشگاهی و همچنین استفاده از امکانات تبلیغاتی برای کسب و کار ها را آسان می کند.

برند برتر هیچ مسولیتی در قبال محتوای ایجاد شده توسط کاربران در این خدمات را ندارد.

در صورتی که احساس می کنید حریم خصوصی شما در محتوای یک اپلیکیشن و یا وبسایت و یا بستر تبلیغاتی  که تحت خدمات برند برتر توسط یکی از کاربران برند برتر ساخته شده است ، نقض شده است لطفا مستقمیا با آن کاربر تماس حاصل فرمایید.

شفاف سازی:
برند برتر این اختیار را دارد که  در موارد زیر از اطلاعات شخصی شما استفاده کند و یا به سازمان های مسئول ارائه دهد ؛
الف) ارسال ایمیل به شما جهت اطلاع رسانی بروزرسانی های وبسایت و خدمات خود؛
ب) شما بتوانید در بلاگ، فوروم یا دیگر قسمت های وبسایت فعالیت کنید؛
پ) ایجاد سهولت در فرایند پرداخت ها؛
ج) شما بتوانید در مسابقات، رقابت ها، قرعه کشی ها و خدماتی که برند برتر برگذار می کند شرکت کنید؛
چ) و نهایتا برقرای ارتباط با شما و سهولت استفاده شما از کلیه خدمات وبسایت

نکته ؛

برند برتر این اختیار را دارد به جهت بهبود خدمات و نوآوری و تبادل اطلاعات برای ارائه خدمات بهتر ، از اطلاعات دریافت شده استفاده نماید.


برند برتر می تواند اطلاعات شخصی شما را تحت عنوان زیر فاش کند:
در صورت نقض هر گونه قوانین و مقررات توسط شما، اطلاعات شخصی شما در اختیار مقامات قضایی و دولتی مربوطه قرار خواهد گرفت.

تماس با برند برتر:

در صورت داشتن هر گونه پرسش، نظرات و شکایات در مورد این حریم خصوصی تعریف شده یا شکایات در هر زمینه مربوط به برند برتر  (berandbartar)

می توانید از طریق‌های زیر با ما تماس بگیرید:

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با برند برتر، بخش پرسشهای متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

رسیدگی به انتقادها

مشترک گرامی، اگر انتقاد یا شکایتی از برند برتر دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس info@berandbartar.com  ایمیل ارسال کنید .

همچنین شما عزیزان میتوانید تمامی موارد مربوط به نرم افزار را با آدرس ایمیل info@berandbartar.com در میان بگذارید.

تلفن تماس و فکس: ۵۵۴۷۰۲۱۳ – ۰۲۱ | ۵۵۴۷۰۳۷۳ – ۰۲۱ (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته)

آدرس : تهران ، میدان شوش ، مجتمع نور ، طبقه دوم، پلاک ۷۰۲

” توجه داشته باشید که sms.host-berandbartar.ir تنها سامانه ای  است که برند برتر از طریق آن برای کاربران و مشترکان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان برند برتر، با هر عنوان  دیگری تخلف و سوء استفاده از نام برند برتر است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را بهinfo@berandbartar.com اطلاع دهید.

لطفاً در صورت امکان اطلاعات را به فارسی وارد نمایید.

برای اینکه بتوانیم خدمات بهتری را طبق نیاز شما ارائه دهیم به نظرات سازنده شما نیاز مندیم

ما را از نظرات خود آگاه کنید

سپاس گذاریم